Biz yüksek teknolojik araç ve konteynerleri kullanıyoruz. Böylece tüm faaliyetlerimizin çabuk ve ekonomik gerçekleştirilmelerini garantiliyoruz.

Standardımız: En yeni teknoloji

İşlevsel ve yüksek teknolojiye sahip olmaları gerekiyor: REMONDIS toplama sistemleri kendilerini bu özellikleri ile tanımlıyor ve koşulsuz güvenlik sağlıyor. Müşterilerimizin atıklarını hızlı ve güvenli bertaraf edebilmemiz için.


Her durum için uygun araç

Farklı araç tipleri ve çok yönlü konteyner sistemleri sayesinde çalışmalarımızı müşterilerimizin özel koşullarına uyduruyoruz. Özellikle tehlikeli atıkların tespiti ve taşınmasında emniyetli teçhizat risklerin ve kazaların önlenmesi için vazgeçilmez bir unsurdur. Bundan dolayı çalışma araçlarımız yalnızca kanunen zorunlu yönetmeliklere uygun olmaları ile kalmıyoruz; araçlılarımızla REMONDIS‘ e özgü kendi emniyet standartlarımızı da uyguluyoruz.


En iyi araçların kullanılması

Güvenilir ve çok farklı görevler için hazırlanmış Araçlar ile en zor görevler emniyetli hale gelmiş oluyor. Bu durum konteyner sistemimizle de ilgili: Atık maddeler emniyet ve hijyenik sebeplerden dolayı gelişigüzel depolanıp taşınamadıkları için çok yönlü, DIN standartlarına göre üretilmiş Konteynerler kullanıyoruz.